“Alo babi, a të kthehem sërish tek Skënderbeu”?

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Skënderbeut, Peter Olainka ka konfirmuar se nuk do të kthehet në Korçë. Ai ka pohuar me gojën e tij se nuk do kthehet gjatë gjë bisede me “Superligashqiptare.com”. “Nuk do të jem me pjesë e Skënderbeut. Babai im nuk dëshiron që unë të rikthehem dhe nuk kam si të mos i bindem”, deklaron shkurt sulmuesi i talentuar.

images

Burimi

http://superligashqiptare.com/garat/kategoria-superiore/olainka-nuk-kthehem-ne-korce-se-nuk-me-le-babai/

 http://minuta90.com/alo-babi-a-te-kthehem-serish-tek-skenderbeu/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.