Altin Lala pranë Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

 

Presidenti i FSHF Armando Duka, Altin Lala dhe Alban Bushi, ne ndeshjen miqesore te futbollit ndermjet ekipeve kombetare, Shqiperi-Azerbajxhan, 0-1, e luajtur ne stadiumin, Qemal Stafa ne Tirane.
Presidenti i FSHF Armando Duka, Altin Lala dhe Alban Bushi, ne ndeshjen miqesore te futbollit ndermjet ekipeve kombetare, Shqiperi-Azerbajxhan, 0-1, e luajtur ne stadiumin, Qemal Stafa ne Tirane.

Ish-kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Altin Lala duket se mund të nisë një bashkëpunim me skuadrën e Flamurtarit. Ende nuk saktësohet pozicioni i tij në skuadër, por me shumë mundësi mund të marrë pozicionin e drejtorit sportiv. Minuta90.com ka zbuluar negociatat dhe bisedimet e Lalës me skuadrën vlonjatë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.