Alvaro Bisha firmos per Tiranën

0
SHPËRNDAJE

Tirana ka berë goditjen e radhes në merkato teksa ka firmosur per 3 vite me mbrojtesin Alvaro Bisha .

Bisha vjen pas një super sezoni ne kategorin e pare me Sopotin.

Andi Matraxhiu dhe EFAgency ka mundesuar transferimin e Bishaj tek Tirana.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.