Alvesh del në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

Danilo Alvesh me fanellën e Flamurtarit
Danilo Alvesh me fanellën e Flamurtarit

Danilo Alvesh ka mbërritur dje në Vlorë, por nuk është stërvitur me ekipin, gjë që e ka bërë sot.

Sulmuesi brazilian ka edhe një vit kontratë me vlonjtatët, e sa duket gjërat mes tij dhe klubit po ‘sheshohen’, jë që i shërben Flamurtarit që kërkon të bëjë vitin e ardhshëm një sezon të qetë.

Alvesh është një element cilësor që i bën punë trajnerit Magani, ndaj qëndrimi i tij te Flamurtari është një lajm i mirë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.