Alvesh, i përkëdheluri i Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

Danilo Alvesh me fanellën e Flamurtarit
Danilo Alvesh me fanellën e Flamurtarit

Ikën dhe vjen ku do ai, askush si thotë asgjë. Madje edhe në stërvitje mbetet pas si pasojë e largimeve nga gjiri i skuadrës. Por sërish braziliani Danilo Alvesh është titullar në rradhët e Flamurtarit, madje sikur s’ka ndodhur asgjë. Në fakt ajo që ka ndodhur me të nuk është aspak korrekte karshi lojtarëve të tjerë të vlonjatëve. Për më tepër Sport Ekspres ka bërë të ditur se Alvesh është paguar, kur të tjerët kanë kohë që kanë “humbur” fjalëkalimin e llogarisë bankare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.