Ana Kournikova dhe Enrique Iglesias prindër të lumtur, ja sa janë rritur binjakët e tyre

0
SHPËRNDAJE

Tenistja e famshme ruse Ana Kournikova dhe këngëtari spanjoll Enrique Iglesias, pak muaj më parë, u bënë prindër të dy vogëlushëve binjakë. Ai 42 vjeç dhe ajo 36 vjeç vendosën të krijojnë familjen e tyre pas afro 16 viteve bashkëjetesë. Janë një ndër çiftet më jetëgjatë të VIP-ave dhe kanë ditur ta mbajnë përherë larg vëmendjes mediatike jetën e tyre private, aq sa gjatë gjithë kësaj kohe askush nga mediat nuk e dalloi shtatzaninë e Anës.

Të lumtur sa më s’ka ata të dy shpesh nxjerrin foto të vogëlushëve të tyre. Së fundmi ka qenë Ana që ka publikuar një foto me djalin në krahë, të cilin e quan ‘Dielli im’, ndërsa Enrique, ka publikuar një video teksa puth vajzën e tyre. minuta90.com

can't get enough of my sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU