Andi Lila i lutet zotit për ndeshjet sot

0
SHPËRNDAJE

Andi Lila dëshiron të vazhdojnë aventurën në Euro 2016
Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Andi Lila ka postuar një foto në Facebook, ku thotë se është në pritje të fatit.

Ai po ashtu shpreson shumë që ëndrra e tyre në Euro 2016 do të vazhdojë.

“në pritje të fatit. Ishalla e vazhdojmë ëndrrën”, shkruan Lila.

Kujtojmë se Shqipëria për të kaluar tutje, duhet që Hungaria të mposhtu Portugalinë, ndërsa Islanda të barazojë ose fitojë kundër Austrisë.

Në Grupin tjetër, Belgjika dhe Italia duhet të fitojnë ose barazojnë kundër Irlandës, përkatësisht Suedisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.