Andi Lila mund të jetë i Skënderbeut për…

0
SHPËRNDAJE

 

Andi Lila
Andi Lila

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë Andi Lila, mund të zgjedh shumë shpejtë skuadrën e Skënderbeut, por vetëm për Ligën e Kampionëve. Lojtari preferon të firmos për korcarët, por politika e kombëtares kuqezi e ndalon të bëjë këtë zgjedhje, pasi e dimë mjaftë mirë se De Biasi apo dikush që mund të vij pas tij e shikojnë me “syrin e keq” kampionatin tonë dhe lojtarët që aktivizohen në Shqipëri, pavarësisht se nuk e thonë hapur dicka të tillë.andi-lila-n-korc-Copy

Minuta90.com ka zbuluar se lojtari është në interes për tu aktivizuar në kampionat zviceran dhe ka filluar të lëviz gurët në këtë drejtim me anë të menaxherëve të ndryshëm./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.