Andi Lila, prapaktheu në Greqi

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/

Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares Andi Lila kthehet të luajë përsëri në Greqi, me të njëjtin ekip ku dhe fitoi vendin në Kombëtare. Janina është ekipi ku Lila mund të shfaqë aftësitë e tij në tërë krahun e djathtë të fushës. Pas një 6-mujori huazimi te Parma Lila shprehet i gëzuar që kthehet te Janina.

Futbollisti i Kombëtares u shpreh në faqen zyrtare të klubit: “Jam shumë i gëzuar që rikthehem në shtëpinë time pas 6 muajsh. Mezi pres që të bashkohem me lojtarët e tjerë të skuadrës dhe të ndihmoj me të gjitha forcat e mia ta çojmë lart Janinën këtë sezon.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.