Andi Lila, “Qytetar Nderi i Kavajës”

0
SHPËRNDAJE

Futbollisti kavajas i Kombetares sonë Andi Lila është nderuar me çmimin “Qytetar Nderi i Kavajës” nga kryetari i bashkisë së këtij qyteti, Elvis Roshi. Motivacioni i nderimit me këtë çmim është për kontributin e shquar në mbrojtjen denjësisht të simboleve Kombëtare, si futbollist i ekipit Besa dhe Kombëtares së Futbollit të Shqipërisë.” Lila nga ana e tij i ka dhuruar kryebashkiakut të Kavajës një fanellë të autografuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.