Andi Lila rikthehet me fitore te PAS Janina (video)

0
SHPËRNDAJE

Është rikthyer te PAS Janina luftëtari kuqezi Andi Lila, rikthim që përkoi me një fitore tepër të rëndësishme ndaj Atromitos me rezultatin 1-0. Lila ka hyrë në lojë në minutën e 53-të të takimit dhe është brohoritur gjatë nga shikuesit e shumtë të pranishëm në “Zosimades Arena”. Sezonin e kaluar Lila la përshtypje tejet pozitive në serinë A të Italisë me Parmën duke arritur të shënojë edhe në San Siro ndaj Interit.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.