Andi Ribaj e nis pozitivisht aventurën izraelite

0
SHPËRNDAJE

1900307_621603464648579_8082224881261456947_o
Andi Ribaj në ndeshjen e djeshme

Andi Ribaj e ka nisur mbarë në Izrael me një fitore 1-0 jashtë fushe të ekipit ku u transferua këtë verë, Ironi Kiryat Gat që mundi Hapoelin e Bnei Lod. Kjo ishte edhe fitorja e parë në këto dy javë pasi në javën e parë Ironi u mund 2-1 nga Maccabi i Nazaretit ku sulmuesi Ribaj luajti si titullar. Andi Ribaj ka luajtur në Shqipëri për Apoloninë e Fierit dhe Skënderbeun e Korçës ndërsa për të kjo është sfida e parë në një kampionat të huaj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.