Andi Ribaj në fokusin e Superiores

0
SHPËRNDAJE

ribajSulmuesi fierak Andi Ribaj, është rikthyer nga eksperienca në Izrael dhe tashmë ndodhet pran familjes në Shqipëri. Minuta90.com mëson se në drejtim të ish-lojtarit të Skënderbeut dhe Apolonisë janë të interesuar disa skuadra. Por orët e fundit e kanë rritur ofensivën e tyre Partizani dhe Kukësi për të siguruar shërbimet e sulmuesit këmbëshpejtë./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.