Angli, arrestohet sulmuesi i West Ham

0
SHPËRNDAJE

sakhoSulmuesi i West Ham Diafra Sakho është arrestuar mbrëmjen e të dielës me akuzën e kërcënimit me vdekje kundrejt të fejuarës së tij. Lojtari senegalez është liruar më pas me kusht por duhet ti përgjigjet pyetjeve të hetuesve tetorin e ardshëm. Zëdhënësi i sulmuesit ndërkohë ka mohuar çdo akuzë: “Sakho nuk është akuzuar për asnjë krim dhe i ka dhënë hetuesve një shpjegim të qartë të ngjarjes. Nuk do të bëjë komente të tjera.”- përfundoi zëdhënësi i sulmuesit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.