Ansi Agolli: Karabak po i rikthehet formës së mëparshme

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/ Ansi Agolli ka folur për mediat azere për kualifikimin në grupet e Europa League dhe fitoren e arritur përballë ekipit të Youg Boys. Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi bën një përshkrim të ndeshjes së Karabak. Aqolli Ansi u shpreh se kjo ishte një fitore e merituar, dhe se e ekipi e meritoi plotësisht. Ja deklarata e plotë e Agollit
image
“Për ne kjo ishte një ndeshje pak e vështirë por ekipi luftoi deri në fund për të arrir fitoren. Shënuam tre gola dhe kjo gjë na bën të gëzohemi , sepse kishim ardhur deri këtupër të fituar . Loja ishte më i shpejtë , më shumë sulme që kemi bërë . Ekipi ynë në lojërat e mëparshme

S'KA KOMENTE

Comments are closed.