Ansi Agolli:Të shënosh është ndjesi e mirë, por nesër rëndësi ka fitorja

0
SHPËRNDAJE

Kapiteni i kombëtares Ansi Agolli dhe autori i golit të dytë ndaj Lihtershtein , flet për ndeshjen e neserme me Maqedonin.

Agolli:Të shënosh është ndjesi e mirë, por  mendoj se për nesër është e rëndësishme të fitojë skuadra.”

Festimi golit?

Agolli:Besoj se kam qënë gjithmonë disponibel për të gjithë mediat e shkruara dhe vizive. Kemi pasur ecuri negative në tre takime përfshirë Luksemburgun. Nuk kam një arsye pse sdola para mediave, nuk dua të bëj polemika. Festimii i golit ishte dicka spontane asgjë personale me askënd.

Sfida me Maqedonin?

Agolli:Skuadra duhet të përqëndrohet te fusha e blertë. Të fokusohemi tek loja jonë. Te japim maksimumin dhe  të ndihmojmë njëri-tjetrin drejt suksesit.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.