Ansi Nika firmos me Kukësin, ja për sa vite

0
SHPËRNDAJE

aNika
Ansi Nika duke firmosur me Kukesin

Praktikisht mungonte vetëm firma, që ka ardhur sot. Ansi Nika ka hedhur të zezë mbi të bardhë dhe tashmë mund të konsiderohet lojtari i ri i kukësit. Mesfushori shkodran ka nënshkruar kontratën që do ta lidhë me kukësianët për 2 vitet e ardhshme, teksa konsiderohet si nëj blerje cilësore për verilindorët. Shihet si nje zevendesues i mundshem per Edon Hasanin, i cili me shume mundesi do te emigroje drejt Azerbaixhanit. Kampionatin e fundit, ai e mbylli te Teuta, ekip ku në tre sezonet e fundit ka luajtur 85 ndeshje, duke shënuar 13 gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.