Ansi Nika firmos me Tiranën

0
SHPËRNDAJE

nika firmosMesfushori Ansi Nika ka lënë Kukësin për tju bashkuar skuadrës së Tiranës. Burime pranë minuta90.com bëjnë me dije se tashmë gjithçka ka përfunduar dhe është hedhur e zeza mbi të bardhë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.