Antonio Conte e bën rrugë

0
SHPËRNDAJE

czpozvexeaeztbcTrajneri i klubit Chelsea, Antonio Conte po i kapërcen gjithë parashikimet duke udhëhequr blutë sukses pas suksesi sa që duket sikur nuk do të ketë asnjë ekip që të mund ta ndalë. Për të dytin muaj radhazi, Conte ka merituar cmimin “Trajneri i muajit” i Premier League. Jo vetëm kaq por Chelsea ka edhe Diego Costa-n si lojtar i muajit dhe Pedro Rodriguez me golin e muajit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.