Anullohet ndeshja miqësore me Bylis, të dielën luhet për Kupen e Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/
Klubi korçar ka anulluar sot miqësoren e programuar për t’u luajtur nesër ndaj Bylis pasi në bashkëpunim me Federatën Shqiptare të Futbollit dhe klubin e Tomorit është gjetur zgjidhja për zhvendosjen e ndeshjes së parë të vlefshme për kupen e Shqipërisë. Ndeshje e cila sipas kalendarit ishte vendosur të luhej vetëm një ditë para ndeshjes ndaj Beshiktash. Ndeshja e parë ndaj Tomorit do të luhet ditën e dielë në orën 17:00 në fushën stërvitore të “Tropikal Resort”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.