Apolonia barazon me Korabin

0
SHPËRNDAJE

Kategoria Parë/ Apolonia dhe Korabi kanë zhvilluar një ndeshje miqësore midis tyre, e cila përfundoi me rezultatin 3-3. Ka qënë një ndeshje mjaft e bukur, të cilën e tregojnë edhe golat e shënuar, plot 6 të tillë. Të dyja skuadrat do të jenë pjesë e Kategorisë së Parë këtë sezon, por në grupe të ndara. Të dyja skuadrat duken gati për sezonin e ri po afron teksa kanë si synim ngjitjen në Superiore. Golat për ekipin e Apolonisë u shënuan nga Fili, dhe Rajković që realizoi një dopietë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.