Apolonia e Fierit zyrtarizon trajnerin e ri

0
SHPËRNDAJE


Kategoria e Parë / Elidon Demiraj nuk do të jetë sivjet në krye të Apolonisë, teksa në krye të ekipit fierak është emëruar trajneri i ri.

Ndriçim Kashami do të marrë drejtimin e Apolonisë dhe tashmë kjo është zyrtare. Më parë Kashami ka punuar te skuadra e Besës së Kavajës, ku ka qenë trajneri dhe zëvendëstrajner, si dhe te Luzi.

Demirajt i mbaroi kontrata në fund të sezonit dhe ajo nuk i është rinovuar. Mbetet për t’u parë nëse Demiraj do të mbetet në klub.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.