Apolonia rezistencë të admirueshme por Vllaznia mbetet Vllazni

0
SHPËRNDAJE

15272271_1258756464180983_1812376960325780620_oVllaznia mund 2-0 vajzat fierake të cilat arritën një rezultat mëse të pranueshëm ndaj ekipit të vetëm plotësisht të kompletuar që nuk njeh asnjë humbje që nga krijimi i vet. Vajzat durrsake mundën thellësisht Skënderbeun me shtatë golat e shënuar secili nga lojtare të ndryshme.

Kinostudio mund thellësisht The Door me Kombtarasen Cyme Lulaj dhe Mesoara Begallon që spikatën ndërsa AAS dhe Juban Danja arritën fitore impresionuese respektivisht 3-1 ndaj Dajtit dhe 3-5 ndaj Tirana AS. (Skedat e marra nga Panorama Sport).

aasdajti-470x165 apolonia-vllaznia-470x163 teuta-skenderbeu-470x166 the-dorr-kinostudio-470x166 tirana-aas-juban-470x167

S'KA KOMENTE

Comments are closed.