Apolonia zyrtarizon një sulmues

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria Parë/ Ekipi i Apolonisë ka zyrtarizuar një tjetër afrim në këtë merkato. Sulmuesi 19 vjeçar Blerim Krasniqi tashmë është një lojtar i fierakëve. Kavajasi ka nënshkruar sot një kontratë me drejtuesit e klubit, dhe është vënë menjëherë nën urdhërat e trajneri Mergjyshi. Klubi i Apolonisë është disi i vonuar në lidhje me merkaton, por drejtuesit fierakë kanë premtuar se ekipi do të jetë gati për sezonin e ri. Ata kanë deklaruar se do të ketë edhe të tjera afrime cilësorë për të ndërtuar një ekip pretendent.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.