Arbitra shqiptarë në eliminatoret për Europianin U19

0
SHPËRNDAJE

Enea Jorgji
Enea Jorgji
Arbitra/ Arbitri kryesor Enea Jorgji dhe ai anësor Ermal Barushi do të marrin pjesë në eliminatoret e kampionatit Europina Under 19 që do të zhvillohet në Kroaci. Dyshja Jorgji&Barusha janë caktuar nga UEFA të jenë pjesë e këtyre eliminatoreve, duke parë edhe rendimentin e tyre të lartë në gjykimin e ndeshjeve të Superligës. Ky aktivitet do të zgjasë nga data 18 deri në datën 23 shtator. I urojmë suksese të arbitrave shqiptarë, dhe një paraqitje sa më dinjitoze.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.