Arbitrja e futbollit më seksi në botë (Foto)

0
SHPËRNDAJE

image
Fernanda Colombo Uliana është cilësuar nga të gjithë si gjyqtarja më seksi në botë. Shumë media të huaja deklarojnë faktin se  27 vjeçarja që mban edhe stemën e FIFA-s dhe gjykon në kampionatin brazilian është vërtet arbitrja më seksi.

imageSuksesi që ajo ka arritur në vendin e saj ka tërhequr vëmendjen edhe në Evropë. Gazeta spanjolle “Marca” ka nisur një fushatë që braziliania të jetë pjesë e La Ligas. Ende nuk dihet nëse gjyqtarja do ta pranojë kërkesën që i është bërë apo jo, por më herët ajo ka refuzuar të punojë për agjencitë e modës dhe televizione, duke theksuar pasionin që ka për futbollin. /Lajm/imageimage

S'KA KOMENTE

Comments are closed.