Ardhja e Pejic largon Eminin drejt…

0
SHPËRNDAJE

Izair Emini
Izair Emini

Skuadra e Kukësit pas akordit me Pero Pejic, afrimit të sulmuesit brazilian Rangel dhe shkodranit Guri, duket se tashmë e ka plotësuar vijën e parë sulmuese. Por në grupin e fituesve të Kupës së Shqipërisë në fuqi është edhe një sulmues kualitativ si Emini. Shqiptari nga Maqedonia me ardhjen e sigurtë të Pejicit tek Kukësi, mund të spostohet në rradhët e Tiranës. Sic është bërë e ditur edhe më parë, palët janë në negociata. Rroga e Eminit, por edhe ardhja e Pejicit dhe hapësirat që mbeten, do të detyrojnë si klubet, por edhe lojtarin të bëjnë një zgjidhje konsensuale./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.