Ardhja e Vidal, ja si ndryshon Bayern Munchen

0
SHPËRNDAJE

11742666_10153531831031591_2628240007489226250_nArdhja e Arturo Vidal në rradhët e Bayern Munchen ndryshon formacionin e bavarezëve. Lojtari kilien do të jap edhe sot konferencën për shtyp dhe pritet të jetë një përforcim tepër kualitativ në mesfush. Në foto mund të ndiqni edhe ndryshimin që do të pësojë formacioni i Bayern Munchen. Ndërkohë që trajneri Pep Guardiola do të ketë një zgjdihe më shumë në mesfushën e tij. Tifozët e Bayern janë të mërzitur me largimin e Zhvajnit, por që afrimi i Vidal i ka qetësuar disi gjakrat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.