Ardian Takaj sponsorizon tifozët korçarë

0
SHPËRNDAJE

Partizani publikoi çmimet e biletave dje, teksa “të kuqtë” vendosën që biletat në tribunat pas porte të shiteshin me çmimin prej 500 lekësh.

Ashtu si në derbi, për tifozët e Partizanit presidenca e kuqe ka vendosur t’i subvencionojë biletat dhe tifozët e tyre t’i blejnë ato me 300 lekë.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe presidenti Takaj për tifozët e vet, gjë që u lajmërua së fundmi në faqen zyrtare në “Facebook” të Skënderbeut. /minuta90.com/

ardian-takaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.