Ardit Hoxhaj, interes edhe nga Kroacia

0
SHPËRNDAJE

Hoxhaj Pas Janina
Hoxhaj te PAS Giannina

Kur dukej se ish-sulmuesi i Bylis të Ballshit, Ardit Hoxhaj, do të kalonte me siguri në Superligën greke te PAS Giannina me të cilën edhe u stërvit e provua për disa ditë duke lënë përshtypje të mira, mosmarrëveshjet financiare mes palëve po e sfumojnë këtë mundësi edhe pse ende asgjë nuk është definitive. Nga kjo situatë duket se dëshiron të përfitojë një tjetër klub që është kthyer në një strehëz të ngrohtë për shqiptarët dhe ai është Rnk Split e Kroacisë ku bëjnë pjesë Amir Rrahmani dhe Elis Bakaj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.