Ardjan Bozhani merr drejtimin e Sopotit

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria Parë/ Sopoti do të jete me trajner të ri në sezonin 2015-2016. Pas dështimin në objektivat që i kishin vënë vetes sezonin e kaluar, tashmë ekipi librazhdas ka ndërruar stafin teknik. Ardjan Bozhani ka marrë drejtimin e skuadrës, dhe tashmë pritet të fillojë nga puna për sezonin e ri. Në të kaluarën trajneri Bozhani ka drejtuar ekipe si Flamurtari dhe Olimpiku. Drejtuesit e Sopotit i kanë idetë e qarta, dhe këtë sezon pritet të jenë kandidatë për ngjitjen në Superligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.