Ardjan Takaj prezanton “bomberin” çek

0
SHPËRNDAJE
Loading...

Presidenti i Skenderbeut Ardjan Takaj ka prezantuar pak minuta më parë sulmuesin Martin Nespor .

Nespor eshte me origjinë nga Çekia , dhe luan si sulmues pykë më pare ka qenë pjesë e Sparta Praga e Mllada Boleslav.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU