Argent Halilaj: largohem nga Flamurtari pa dëshirën time

0
SHPËRNDAJE


Argent Halilaj është larguar nga Flamurtari dhe për këtë ndjen keqardhje. Portieri vlonjat ka bërë një postim në Facebook ku sqaron se ka ikur pa dëshirën e vet.

“Nga sot nuk do jem më pjesë e Flamurtarit dhe kjo jo me dëshirën time. Falënderoj të gjithë ata tifozë që më kanë mbështetur. Mirupafshim Flamurtar, ndoshta një ditë takohemi përsëri”.

Halilaj mbylli një sezon mjaft të mirë dhe në fakt largimi i tij është i çuditshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.