Argent Halilaj në merkato. Ish trajneri i tij e do në skuadër

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Argent Halilaj u largua para pak kohësh nga Flamurtari, ndërkohë që më parë ka veshur edhe fanellën e Kukësit e të Kastriotit, madje asokohe ekipi krutan drejtohet nga Ramadan Ndreu, që tani drejton Kamzën.

Nga ana tjetër, Kamza është në kërkim të një portieri dhe Argent Halilaj është një opsion për skuadrën e drejtuar nga tekniku krutan shkruan “Panorama Sport”.

Emri i Halilajt më parë është lidhur edhe me Kukësin, pasi portieri Enea Koliçi ka disa oferta dhe mund të largohet pas ndeshjeve të kupave të Europës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.