Argent Halili :Nuk e prisja largimin nga Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

Ne interviste per “supersport”Argent Halili flet per aventuren e re me Kamzen , bashkpunimin me trajnerin Ramadan Ndreu , dhe shprehet i habitur per largimin nga Flamurtari pasi nuk e priste kte gje.

Halilaj: Mora një ofertë nga Kamza dhe e pranova me kënaqësi sepse kam punuar dy vite me trajnerin Ramadan Ndreu te Kastrioti. Nuk mund të lë pa thënë që nuk e prisja të largohesha, megjithatë duhet të respektoj vendimin e trajnerit dhe stafit drejtues”.

Halili tregon se eshte totalishtë i fokusuar tek Kamza per te siguruar mbijetesen

Halili:Ne kemi pretendimet tona si skuadër. Më bëhet qejfi për curinë pozitive të Kukësit por vëmendja ime është përqëndruar te Kamza dhe të sigurojmë mbijetesën dhe për të shikuar më larg.

Dhe pse shorti i ka rezervuar dy ndeshje te veshtira me Kukesin e Skenderbeun ne dy javët e para , Halili nuk demoralizohet por ka besim se do ja dalin me pike

Halili:Shorti në dy javët e para është disi i vështirë por kjo nuk duhet të na demoralizojë dhe t’i kemi frike dhe kam besim se grupi është i etur dhe shpresoj t’ia dalim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.