Arlind Ajeti gjen mënyrë për të ndalur Ronaldon

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja/ Arlind Ajeti është i vendosur ta ndal sonte Cristiano Ronaldon me shokë, në njërën prej ndeshjeve më të rëndësishme kualifikuese për Evropianin e Francës.

Arlind Ajeti në duel me Bendtner
Arlind Ajeti në duel me Bendtner

Qendërmbrojtësi i Baselit e ka postuar në Facebook një fotografi, ku shihen një palë këpucë futbolli, në të cilat shkruan Ajeti 5, dhe një palë mbrojtëse, me mbishkrimin Arlind Ajeti. Aty është edhe foto e djalit të tij Andionit dhe një lutje në gjuhën arabe.

Në mungesë të Mërgim Mavrajt, Ajeti luajti titullar tek Kuqezinjtë të premten, ndërsa pritet të luajë edhe sot nga minuta e parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.