Armand Duka përshëndet renditjen e FIFA-s

1
SHPËRNDAJE

imageKombëtarja/ Nuk kishte se si të mungonte edhe komenti i presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në lidhje me pozicionin e ri në renditjen e FIFA-s për ekipin tonë kombëtar. Presidenti Duka zgjodhi rrjetet sociale për të bërë deklaratën. Në profilinne tij zyrtare në “Facebook” shkruhej: “Sot jemi vendi i 22-të në botë. Jam Shumë i lumtur me këtë arritje të Futbollit tonë. Falenderoj të gjithë bashkpuntorët, lojtarët dhe tifozët. Ky sukses na takon të gjithëve.Krenar me këtë Kombëtare.Urime të gjithëve. A.D” – ishin fjalët e presidentit të FSHF-së

1 KOMENT

  1. Krenar me ketë kombëtare, o koke tul!!! Krenar me qene Shqiptar ne fillim mer derr…

Comments are closed.