Armando Cungu deri në fund të kontratës te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

891ec94f520c330169b1110e670531f4_xlArmando Cungu, në një deklaratë të pak ditëve më parë, i ka premtuar besnikëri Vllaznisë deri në fund të kontratës së tij.

Ai refuzoi shumë oferta në janar për të zgjedhur Shkodrën dhe sërish të njëjtën gjë bëri edhe në verë kur i tha jo ekipeve të kreut.

Së fundmi, emri i tij po lidhet me postin e trajnerit të Kombëtares së 21-vjeçarëve të Shqipërisë, i cili është bosh por Cungu thotë se ka detyrime me Vllazninë dhe do ta respektojë deri në fund marrëveshjen. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.