Armando Cungu: Nuk jemi serioz

0
SHPËRNDAJE

Trajneri shkodran Armando Cungu ka folur pas ndeshjes me Laçin, ku skuadra e tij u mund me rezultatin 1-0.

“Unë po shoh që po dalin fjalët e mia. Nuk kemi stabilitet në lojërat tona. Te ne mungon shumë serioziteti. Ne vazhdojmë dhe flemë gjumë, ndërkohë që Korabi merr dy pikë me dy ekipe shumë të forta.
Sot, skuadra ime nuk ishte fare në fushën e lojës. Mos ma merrni për keq, e kam fjalën që kanë një tkurrje. Në këto kushte ja bëmë të lehtë kundërshtarit për të fituar”, përfundoi Armando Cungu për Supersport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.