Armando Sadiku:Nëse nuk luaj , Latifi mund të më zëvëndesoj shum mirë

0
SHPËRNDAJE

“Bomberi” i kombetares Armando Sadiku në konferenc per shtyp në prag te ndeshjes me Lihtershtein

Sadiku:Kam pasur probleme shëndetsore, por besoj do jem gati per ndeshjen me Lihtershtein.

Nëse nuk luan zevëndësuesi jotë mund të jetë Latifi?Sadiku:Latifi mund të më zevendesoj pasi ka treguar se e ben mirë rolin e sulmuesit, dhe eshte në formë kte gjë e ka treguar në kupat e europës.

Rekordi i Bogdanit?Sadiku:Mundohem vetem të shënoj rekordi nuk ka shum rendësi nëse e kaloj apo jo.

Sfida me Maqedonin?
Sadiku:Na cuan në një stadium të vogël pasi kan frikë se stadiumi do mbushet plotë me Shqiptarë,por ne do shkojmë me koken lartë vetëm per fitore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.