Armata e Veriut gati të pushtojë “Qemal Stafa”-n

0
SHPËRNDAJE

Tifozeria kuksiane pritet të jetë e organizuar në përkrahje të skuadrës së zemrës përballë Torpedos së Bjellorusisë. Armata e Veriut ka përgatitur një koreografi të vecantë që do të shfaqet gjatë ndeshjes. Kuksianët kanë treguar edhe herë të tjera se janë të shumtë në përkrahje në Kupat e Europës. Pritet me mjaft vëmendje dhe kureshtje skuadra e re me trajnerin brazilian Marcelo Troisi dhe brazilianët e shumtë të ardhur. Për më tepër ka pasur edhe skartime me emra të mirënjohur futbollistësh shqiptarë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.