“Arratiset” futbollisti i Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

14940043_1239379579470895_8978650779490677289_o

Slavko Lukiç prej një muaji nuk aktivizohet te Flamurtari, ndërkohë që ka pasur edhe kritika për të në klub për shkak të deklaratave të tij në media.

Ndeshja e fundit që Lukiç ka luajtur, ka qenë ndaj Tiranës, dhe prej asaj kohe nuk është parë më në fushë.

Dy ditë para ndeshjes me Skënderbeun ka pasur probleme për lojtarin, dhe ai është larguar drejt Serbisë.

Pushimi i kampionatit, pagat e pamarra apo dëmtimi? Arsyeja mbetet për t’u mësuar. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.