Arrestohet basketbollisti i Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

imageBasketboll/ Një ngjarje e rëndë ka tronditur ekipin e Vllaznisë në basketboll për meshkuj. Lojtari i tyre Nikolin Arra është arrestuar nga policia e Shkodrës pas një aksioni të kordinuar. Arra ishte inspektor pranë Drejtorisë së Tatim-Taksave dhe akuzohet për korrupsion pasiv. Në operiacionin e policisë janë arrestuar edhe 8 kolegë të basketbollistit shkodran, të cilët merrnin rryshfete për të shmangur kontrollin tatimor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.