Arrestohet futbollisti / Vrau nënën dhe motrën e tij

0
SHPËRNDAJE

Itali / Solomon Nyantakyi, është një futbollist nga Gana ,i cili kosiderohet si një lojtar me talent dhe një person tepër i qetë e i sjellshëm.

21-vjeçari ditën e sotme është arrestuar nga policia italiane, pasi ai dyshohej se kishte vrarë nënën dhe motrën e tij, 43 dhe 11 vjeçe.

Ndërkohë ka qenë Vëllai i tij, Raymond alarmoi policinë pasi gjeti trupat e nënës dhe motrës së tij të mbuluar me gjak në apartamentin e tyre në San Leonardo, një lagje multietnike në periferi të Parmës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.