Arrihet akordi, Manaj i Peskarës

0
SHPËRNDAJE

manaj-1Ashtu siç është raportuar edhe në orët e mëparshme, bisedimet për kalimin e Manajt ishin në një stad të avancuar, dhe tashmë pothuasje është mbyllur gjithçka.

Diçka të tillë e thotë eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, dhe tashmë mungon vetëm firma e Manajt.

Kjo gjë pritet të ndodhë në ditët në vijim, me t’u kthyer sulmuesi në Itali, dhe gjithçka pritet të zyrtarizohet, me Peskarën që do të ketë në gjirin e saj veç Memushajt edhe talentin e Interit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.