Arsenal luan “tenis” me Lyonin

0
SHPËRNDAJE

imageMiqësore/ Arsenali ka shkatërruar pa mëshirë ekipin e Lyonit në një ndeshje miqësore që përfundoi me rezultatin 6-0. Topçinjtë e Londrës të drejtuar nga Wenger e dominuan krejtësisht takimin, gjë të cilën e tregon dhe rezultati. Pjesa e parë përfundoi ke rezultatin 4-0, ku golat u shënuan nga Giroud, Oxlade-Chamberlain, Iwobi dhe Ramsey. Në pjesën e dytë ka patur kohë edhe për gola të dy mesfushorëve Ozil dhe Cazorla që e dërguan rezultatin përfundimtar në 6-0.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.