Arsenal mposhtet nga Everton

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e drejtuar nga Arsen Venger, ka pësuar një humbje në përmbysje ndaj Everton, pasi londinezët kaluan të parët në avantazh me anë të Sanchez. Ndërkohë që Koleman dhe Ëilliams kthyen shifrat 2-1 në favorin e vendësve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.