Arsenal sulmon lojtarët e Dortmund, Balotelli pranë tërheqjes nga futbolli?

0
SHPËRNDAJE

BalotelliArsene Wengerit i duhet te beje dicka pasi pakenaqesite e tifozeve ndaj gjendjes se Arsenalit dhe kundrejt vet trajnerit legjendar po rriten shume. Keshtu zgjidhja e tij duket se do jete blindimi i mesfushes. Me Granit Xhaken qe duket pune e kryer, Arsenali duket se po sulmon ti marre Dortmundit armenin Mkhitaryan.

Balotelli prane terheqjes? Zerat e fundit po thone se super Mario po e con edhe kete opsion ne mendje e duke e ditur sesa i cmendur tregohet ai here pas here, nuk do te ishte e pabesueshme. Nderkohe raportohet edhe nje interesim ne rritje nga Jiangsu Suning e Kines per te, dhe Milan e Liverpool do te ishin mese te kenaqur me nje levizje te tille.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.