Arsenali në sulm për Lewandowskin

0
SHPËRNDAJE

imagePremier League/ Duket se jo vetëm Manchester United është ekipi anglez që po josh lojtarët e Bayern Munchen. Sipas “Eurosport” tashmë është edhe Arsenali që po e tenton t’a bëjë diçka të tillë. Arsen Wenger është në kërkim të një sulmuesi me peshë, dhe duket se i’a ka vënë syrin sulmuesit bavarez, Robert Lewandowski. Mësohet se topçinjtë e Londrës po përgatisin një ofertë në drejtim të Bayern për shërbimet e sulmuesit polak, të cilin trajneri francez e do me patjetër në skuadër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.