Arsid Kruja pranë Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

krujaArsid Kruja pasi nuk arriti akordin për transferimin në Slloveni te Zavrc duket se do të transferohet te Vllaznia. Shkodrani ka luajtur edhe më parë në radhët e Vllaznisë dhe për të bëhet fjalë për një rikthim në klubin që e bëri të njohur. Aktualisht kartoni i Krujës zotërohet nga Al Hajer por nuk duhet të ketë probleme për kalimin e tij në Shkodër. Kujtojmë që në të kaluarën mesfushori ka luajtur edhe për përfaqësuesen U 21 të Shqipërisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.